Firma Ul-Met jest na rynku od prawie 25 lat. Została założona przez doświadczonych pszczelarzy. Artykuły produkowane przez nas zyskały renomę nie tylko w Polsce ale także za granicą naszego kraju. Od wielu lat posiadamy stałych klientów, zadowolonych z naszych usług. Pszczelarze bardzo cenią sobie artykuły firmy Ul-Met. Nasze wyroby mają zastosowanie od wielu lat w pasiekach. Natomiast pozytywne opinie są przekazywane na następne pokolenia pszczelarzy. Materiały na produkty są zawsze najwyższej jakości, spełniają wszystkie oczekiwania klientów. Artykuły są wytwarzane ręcznie, starannie, z pasją a każdy szczegół jest w pełni dopracowany przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.  

Zainteresowanie hodowlą pszczół wzrasta w naszym kraju. Wielu młodych ludzi próbuje swoich sił w tej branży. Powstają nowe pasieki i przybywa pszczelarzy. Opieka nad pszczołami powinna być dostosowana do norm europejskich i produkty używane przy produkcji miodu powinny być z atestem do celów spożywczych. Firma Ul-Met wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno nowych jak i stałych klientów. Spełnia wszystkie powyższe niezbędne normy europejskie. Staramy się regularnie odwiedzać większe imprezy pszczelarskie prezentując tam nasze wyroby. Na tego typu wydarzeniach można zakupić nasze produkty. 

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Gwarantujemy że będą Państwo z nas zadowoleni i dołączą do grona zadowolonych klientów! W razie pytań zapraszamy do zakładki na stronie ‘’kontakt’’ lub pod adresem biuro@ulmet.pl